MEČ
07.03.16 | 1. kolo | Lara Isis Teodoro De Oliveira | Marcela Bueno | 7-66, 6-2 | Curitiba | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lara Isis Teodoro De Oliveira | Marcela Bueno | |
1. servis % | 57/83 (69%) | 47/74 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/57 (58%) | 25/47 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 13/27 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/74 (49%) | 36/83 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Brazil
27.07.98, 25 Godina
27.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
09.10.88, 35 Godina
27028 $
09.10.88, 35 Godina
27028 $
Lara Isis Teodoro De Oliveira vs. Marcela Bueno - Međusobni mečevi
07.03.16 | 1. kolo | Lara Isis Teodoro De Oliveira | Marcela Bueno | 7-66, 6-2 | detalj meča | Curitiba | zemlja |
Lara Isis Teodoro De Oliveira form & Marcela Bueno form
Lara Isis Teodoro De Oliveira - Posljednji mečevi
Campos Do - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Carolina Garcia | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
10.07.17 kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Silva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
La Paz - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alejandra Morales | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Alejandra Morales | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - tvrda | ||||
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Bauru - zemlja | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Luiza Souza | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.04.16 kval. | vs. Barbara Oliveira | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lins - zemlja | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
09.03.16 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.16 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Bertioga - tvrda | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Nathalia Rossi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Giuliana Verbauwen | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča |
Marcela Bueno - Posljednji mečevi
W15 Bogota - zemlja | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Cucuta - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 kval. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - odustajanje | detalj meča | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Campinas - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sao - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
21.11.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.09.18 kval. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
05.09.18 kval. | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detalj meča |