MEČ
12.07.19 | Četvrtfinale | Lara Escauriza | Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-4 | W15 Lima | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lara Escauriza | Bianca Jolie Fernandez | |
1. servis % | 29/56 (52%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/29 (55%) | 14/26 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/27 (59%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/46 (59%) | 24/56 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lara Escauriza | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Lara Escauriza | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0 | ||
Lara Escauriza | 3-2 | |
4-2 | Bianca Jolie Fernandez | |
Lara Escauriza | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Escauriza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Escauriza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0 | ||
Lara Escauriza | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Escauriza | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Bianca Jolie Fernandez | |
0-0 | ||
Lara Escauriza | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Escauriza vs. Bianca Jolie Fernandez - Međusobni mečevi
12.07.19 | Četvrtfinale | Lara Escauriza | Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Lima | zemlja |
Lara Escauriza form & Bianca Jolie Fernandez form
Lara Escauriza - Posljednji mečevi
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
19.12.21 Finale | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.12.21 Polufinale | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Lucia Peyre | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Antonia Vergara Rivera | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Aline Aveiro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Relebogile Sereo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.21 kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Juliana Munhoz | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
02.11.21 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | - | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.21 kval. | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Alicia Alvarez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Jessica Livianu | 1-6, 0-3, - Lara Escauriza - odustajanje | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Amber Mcginnis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Madison Appel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Bianca Jolie Fernandez - Posljednji mečevi
W80 Macon - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.08.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Granby - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Saskatoon - tvrda | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 1-2, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Alice Gubertini | 3-6, 6-2, 7-611 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-63, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 kval. | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Sachely Carrera | 6-2, 6-1 | detalj meča |