MEČ
29.10.20 | 2. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 7-5 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Zhibek Kulambayeva | |
1. servis % | 40/55 (73%) | 46/68 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/40 (65%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/15 (33%) | 6/22 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/68 (54%) | 24/55 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Zhibek Kulambayeva - Međusobni mečevi
30.07.21 | Četvrtfinale | Zhibek Kulambayeva | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
01.05.21 | Polufinale | Zhibek Kulambayeva | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 7-65 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
29.10.20 | 2. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Zhibek Kulambayeva form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |