MEČ
30.09.21 | 2. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Benedetta Ortenzi | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Benedetta Ortenzi | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 29/49 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/13 (69%) | 5/20 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 7/36 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
13.11.02, 21 Godina
13.11.02, 21 Godina
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Benedetta Ortenzi - Međusobni mečevi
30.09.21 | 2. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Benedetta Ortenzi | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Benedetta Ortenzi form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Benedetta Ortenzi - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
29.11.22 kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-0, 0-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Agnieszka Olszewska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |