MEČ
25.10.21 | kval. | Laia Petretic | Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | W25 Kiryat | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Laia Petretic | Dariia Monakhova | |
1. servis % | 32/53 (60%) | 21/38 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/32 (78%) | 7/21 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/21 (38%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/38 (68%) | 20/53 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laia Petretic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laia Petretic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Laia Petretic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Dariia Monakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laia Petretic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Laia Petretic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laia Petretic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Laia Petretic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Dariia Monakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
14.01.03, 21 Godina
14.01.03, 21 Godina
Laia Petretic vs. Dariia Monakhova - Međusobni mečevi
25.10.21 | kval. | Laia Petretic | Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Kiryat | tvrda |
Laia Petretic form & Dariia Monakhova form
Laia Petretic - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, - Laia Petretic - odustajanje | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 3-6, 7-61 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-3, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Selma Cadar | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Selma Cadar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča |
Dariia Monakhova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Selma Cadar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Miruna Cristea | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-0, 2-0, Lena Karlovcan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Petrova | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 4-6, 4-6 | detalj meča |