Russia
02.04.04, 20 Godina
02.04.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
09.05.01, 22 Godina
09.05.01, 22 Godina
Ksenia Agureeva vs. Nicole Poj - Međusobni mečevi
09.11.21 | kval. | Ksenia Agureeva | Nicole Poj | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ksenia Agureeva form & Nicole Poj form
Ksenia Agureeva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Maria Sysoeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 0-6, 2-4, - Ksenia Agureeva - odustajanje | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Kira Matushkina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Yeva Galiievska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 7-65, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 7-64, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Alexandra Shubladze | 7-67, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.10.22 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
19.01.22 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Nastia Anufrieva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 7-65, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokolova | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Nicole Poj - Posljednji mečevi
W15 Cordoba - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Agostina Pizarro Periales | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Bruna Melato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexia Harmon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 3-4, Maria Victoria Marchesini - odustajanje | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Ascheri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nadine Castro | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Agostina Andreazzini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Tiara Belen Alvarez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Rosario - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Carla Markus | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Mar - zemlja | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Guillermina Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Isidora Cereso | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
06.11.22 2. kolo kval. | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Soumeya Anane | 6-4, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-4, 6-1 | detalj meča |