MEČ
01.12.21 | 1. kolo | Krystyna Pochtovyk | Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Krystyna Pochtovyk | Sylvie Zund | |
1. servis % | 29/47 (62%) | 37/51 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/29 (72%) | 15/37 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/51 (57%) | 16/47 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Krystyna Pochtovyk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Krystyna Pochtovyk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Krystyna Pochtovyk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Krystyna Pochtovyk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Krystyna Pochtovyk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Krystyna Pochtovyk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Krystyna Pochtovyk | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Krystyna Pochtovyk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Ukraine
15.09.98, 25 Godina
15.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Krystyna Pochtovyk vs. Sylvie Zund - Međusobni mečevi
26.06.22 | 1. kolo kval. | Sylvie Zund | Krystyna Pochtovyk | 6-1, 2-6, 10-4 | detalj meča | W25 Tarvisio | zemlja |
01.12.21 | 1. kolo | Krystyna Pochtovyk | Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Krystyna Pochtovyk form & Sylvie Zund form
Krystyna Pochtovyk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Sylvie Zund - Posljednji mečevi
W25 Mogi - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
17.11.23 Polufinale | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
13.08.23 kval. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - odustajanje | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detalj meča |