MEČ
05.12.21 | 1. kolo kval. | Krystyna Pochtovyk | Amittalai Prasutnawin | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
15.09.98, 25 Godina
15.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thailand
31.07.07, 16 Godina
31.07.07, 16 Godina
Krystyna Pochtovyk vs. Amittalai Prasutnawin - Međusobni mečevi
05.12.21 | 1. kolo kval. | Krystyna Pochtovyk | Amittalai Prasutnawin | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Krystyna Pochtovyk form & Amittalai Prasutnawin form
Krystyna Pochtovyk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Amittalai Prasutnawin - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Mahta Khanloo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Nanere | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adelisa Kahriman | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Dasha Zhabotina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 0-6 | detalj meča |