MEČ
13.07.20 | 1. kolo | Kristyna Hrabalova | Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kristyna Hrabalova | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Kristyna Hrabalova | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Kristyna Hrabalova | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Kristyna Hrabalova | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Kristyna Hrabalova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Kristyna Hrabalova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Kristyna Hrabalova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
3-2 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-30 | ||
Kristyna Hrabalova | 3-3 | |
0-0, 0-30, 40-30 | ||
4-3 | Laetitia Pulchartova | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Kristyna Hrabalova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Czech Republic
03.04.96, 28 Godina
19426 $
03.04.96, 28 Godina
19426 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kristyna Hrabalova vs. Laetitia Pulchartova - Međusobni mečevi
13.07.20 | 1. kolo | Kristyna Hrabalova | Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
12.06.17 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Laetitia Pulchartova | 6-4, 7-5 | detalj meča | Prerov | zemlja |
Kristyna Hrabalova form & Laetitia Pulchartova form
Kristyna Hrabalova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.21 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Laetitia Pulchartova - Posljednji mečevi
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.04.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
05.04.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.03.22 kval. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - tvrda | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.02.22 kval. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.01.22 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.01.22 kval. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |