MEČ
30.11.21 | kval. | Kristina Milenkovic | Darya Velikova | 0-6, 6-1, 10-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
19.08.04, 19 Godina
19.08.04, 19 Godina
Kristina Milenkovic vs. Darya Velikova - Međusobni mečevi
30.11.21 | kval. | Kristina Milenkovic | Darya Velikova | 0-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Kristina Milenkovic form & Darya Velikova form
Kristina Milenkovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Darya Velikova - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | Divine Dasam Nweke - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Luca Udvardy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Maria Tudor | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 6-75, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.23 kval. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-76, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 7-64 | detalj meča |