Slovakia
21.07.01, 22 Godina
21.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
12.06.01, 22 Godina
10384 $
12.06.01, 22 Godina
10384 $
Klara Ondrejcekova vs. Mariia Bergen - Međusobni mečevi
05.03.19 | kval. | Klara Ondrejcekova | Mariia Bergen | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Klara Ondrejcekova form & Mariia Bergen form
Klara Ondrejcekova - Posljednji mečevi
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Mariia Bergen - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detalj meča |