INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Keren Shlomo vs. So-Ra Lee - Međusobni mečevi
27.07.15 | 1. kolo | So-Ra Lee | Keren Shlomo | 6-0, 6-0 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
20.07.15 | 2. kolo | Keren Shlomo | So-Ra Lee | 1-6, 7-65, 10-4 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
02.05.11 | Polufinale | Keren Shlomo | So-Ra Lee | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | Hyderabad | tvrda |
Keren Shlomo form & So-Ra Lee form
Keren Shlomo - Posljednji mečevi
Tel Aviv - tvrda | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
17.09.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.09.16 Četvrtfinale | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.09.16 2. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buca Izmir - tvrda | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - odustajanje | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
03.06.16 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.06.16 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - odustajanje | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | detalj meča |
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |