Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
15.09.93, 30 Godina
18757 $
15.09.93, 30 Godina
18757 $
Keren Shlomo vs. Rio Kitagawa - Međusobni mečevi
27.07.15 | kval. | Keren Shlomo | Rio Kitagawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
20.07.15 | kval. | Keren Shlomo | Rio Kitagawa | 6-4, 6-3 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
Keren Shlomo form & Rio Kitagawa form
Keren Shlomo - Posljednji mečevi
Tel Aviv - tvrda | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.09.16 1. kolo | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
17.09.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.09.16 Četvrtfinale | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.09.16 2. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.16 1. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buca Izmir - tvrda | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - odustajanje | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
10.06.16 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
09.06.16 Četvrtfinale | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
03.06.16 Četvrtfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.06.16 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - odustajanje | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Rio Kitagawa - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detalj meča |