MEČ
13.04.21 | 1. kolo | Katie Volynets | Isabella Shinikova | 7-64, 6-2 | W60 Oeiras | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Katie Volynets | Isabella Shinikova | |
1. servis % | 78/99 (79%) | 34/59 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/78 (60%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/21 (43%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 3/17 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/59 (53%) | 43/99 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/158 (55%) | 71/158 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Katie Volynets | 1-0 | |
2-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katie Volynets | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Katie Volynets | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Volynets | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Volynets | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katie Volynets | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Katie Volynets | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Katie Volynets | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katie Volynets | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katie Volynets | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Katie Volynets | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katie Volynets vs. Isabella Shinikova - Međusobni mečevi
13.04.21 | 1. kolo | Katie Volynets | Isabella Shinikova | 7-64, 6-2 | detalj meča | W60 Oeiras | zemlja |
Katie Volynets form & Isabella Shinikova form
Katie Volynets - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 6-4, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-68, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Yafan Wang | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 7-66, 7-64 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
05.01.24 Polufinale | vs. Harriet Dart | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Anna Bondar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča |