MEČ
21.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Silvia Ambrosio | 6-4, 1-6, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Katharina Hering | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Katharina Hering | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
5-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Katharina Hering | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 1-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Katharina Hering | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Katharina Hering | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katharina Hering vs. Silvia Ambrosio - Međusobni mečevi
21.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Silvia Ambrosio | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Katharina Hering form & Silvia Ambrosio form
Katharina Hering - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Silvia Ambrosio - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | detalj meča |