MEČ
20.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Romy Koelzer | 6-3, 7-5 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Katharina Hering | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Katharina Hering | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Katharina Hering | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], A-40 | ||
3-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katharina Hering | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Katharina Hering | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Katharina Hering | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
3-3 | Romy Koelzer | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Katharina Hering | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Katharina Hering | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Romy Koelzer | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Katharina Hering | 6-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katharina Hering vs. Romy Koelzer - Međusobni mečevi
20.08.20 | 1. kolo | Katharina Hering | Romy Koelzer | 6-3, 7-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
07.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Katharina Hering | 6-3, 6-3 | detalj meča | ||
16.07.18 | 1. kolo kval. | Romy Koelzer | Katharina Hering | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | Darmstadt | zemlja |
Katharina Hering form & Romy Koelzer form
Katharina Hering - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |