INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katerina Filip vs. Noma Akugue Noha - Međusobni mečevi
10.06.18 | 1. kolo kval. | Katerina Filip | Noma Akugue Noha | 6-1, 6-1 | detalj meča | Essen | zemlja |
Katerina Filip form & Noma Akugue Noha form
Katerina Filip - Posljednji mečevi
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 3-6, 7-65, 10-5 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Irene Lavino | 0-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Annenheim - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Claremont - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W80 Biarritz - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Stare - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelley Anderson | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-64, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Pavlovets | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Lohoff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Noma Akugue Noha - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
08.10.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča |