MEČ
03.03.18 | 1. kolo kval. | Katerina Antoniou | Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
11.07.00, 23 Godina
11.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
02.06.98, 25 Godina
02.06.98, 25 Godina
Katerina Antoniou vs. Anastassia Pantelic - Međusobni mečevi
03.03.18 | 1. kolo kval. | Katerina Antoniou | Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Katerina Antoniou form & Anastassia Pantelic form
Katerina Antoniou - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 7-5, 7-67 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Iuliia Asanova | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sanne Jansen | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Siobhan Anderson | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 4-6, 0-3, - Katerina Antoniou - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Eirini Kontaki | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Anastassia Pantelic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
03.10.16 kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detalj meča |