MEČ
27.07.20 | 1. kolo | Katarzyna Piter | Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Katarzyna Piter | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Katarzyna Piter | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Katarzyna Piter | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Katarzyna Piter | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Katarzyna Piter | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarzyna Piter | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Katarzyna Piter | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Katarzyna Piter | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Katarzyna Piter vs. Stefania Rogozinska Dzik - Međusobni mečevi
27.07.20 | 1. kolo | Katarzyna Piter | Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Katarzyna Piter form & Stefania Rogozinska Dzik form
Katarzyna Piter - Posljednji mečevi
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
28.10.20 1. kolo kval. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | detalj meča | |
W60+H Saint - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.07.20 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - odustajanje | detalj meča | |
28.07.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - odustajanje | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Stefania Rogozinska Dzik - Posljednji mečevi
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - odustajanje | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W80 Rancho - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - odustajanje | detalj meča |