Russia
29.02.96, 28 Godina
29.02.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Aida Kalimullina vs. Karolina Kubanova - Međusobni mečevi
04.12.17 | 2. kolo kval. | Karolina Kubanova | Aida Kalimullina | 6-2, 4-1, Karolina Kubanova - odustajanje | detalj meča | Cairo | zemlja |
Aida Kalimullina form & Karolina Kubanova form
Aida Kalimullina - Posljednji mečevi
Kazan - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-6, 1-4, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - dvorana | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 5-7, 1-2, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Alena Yurchenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 1-4, - Aida Kalimullina - odustajanje | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Mariana Borges | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Devincenti | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Maria Emilia Alfaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Lambare - zemlja | ||||
23.10.17 kval. | vs. Dolores Molina Portela | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Rivero | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Juliana Jofre | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Farah Khalil | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Deminova | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Sara Tomic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Karolina Kubanova - Posljednji mečevi
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 6-0, Panna Bartha - odustajanje | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Amy Zhu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.07.22 kval. | vs. Natalija Senic | 1-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | Emmanuelle Girard - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Caroline Lampl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 2-6 | detalj meča |