INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Schmiedlova vs. Anika Jaskova - Međusobni mečevi
09.07.20 | 1. kolo | Anna Schmiedlova | Anika Jaskova | 6-1, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Anna Schmiedlova form & Anika Jaskova form
Anna Schmiedlova - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-2, Anastasija Sevastova - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 5-7, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Mai Hontama | 7-65, 7-68 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Julia Riera | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
23.09.23 Finale | vs. Ana Bogdan | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Polufinale | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 7-60, 6-2 | detalj meča |
Anika Jaskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 3-6 | detalj meča |