MEČ
05.08.19 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Pauline Demel | 6-2, 6-2 | W25 Koksijde | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kajsa Rinaldo Persson | Pauline Demel | |
1. servis % | 45/60 (75%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/45 (58%) | 6/19 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 3/20 (15%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/39 (77%) | 27/60 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 10 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pauline Demel | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Pauline Demel | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Pauline Demel | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Pauline Demel | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 0-0 | |
1-0 | Pauline Demel | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Pauline Demel | |
0-0, 15-0 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Kajsa Rinaldo Persson | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Pauline Demel | |
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
01.04.00, 24 Godina
01.04.00, 24 Godina
Kajsa Rinaldo Persson vs. Pauline Demel - Međusobni mečevi
05.08.19 | 1. kolo kval. | Kajsa Rinaldo Persson | Pauline Demel | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Koksijde | zemlja |
Kajsa Rinaldo Persson form & Pauline Demel form
Kajsa Rinaldo Persson - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Pauline Demel - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 kval. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.04.19 kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 kval. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
18.03.19 kval. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.11.18 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.11.18 kval. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |