MEČ
29.01.21 | kval. | Justina Mikulskyte | Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 10-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Justina Mikulskyte vs. Arina Gabriela Vasilescu - Međusobni mečevi
29.01.21 | kval. | Justina Mikulskyte | Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
23.09.20 | 1. kolo | Justina Mikulskyte | Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Justina Mikulskyte form & Arina Gabriela Vasilescu form
Justina Mikulskyte - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |