MEČ
03.05.23 | 1. kolo | June Bjork | Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | W15 Varberg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
June Bjork | Nessa Pratt | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 25/36 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/13 (69%) | 0/11 (0%) |
Osvojene break-lopte | 6/6 (100%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/36 (72%) | 9/36 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/72 (74%) | 19/72 (26%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
June Bjork | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
June Bjork | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Nessa Pratt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
June Bjork | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Sweden
26.01.05, 19 Godina
26.01.05, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
11.12.95, 28 Godina
11.12.95, 28 Godina
June Bjork vs. Nessa Pratt - Međusobni mečevi
03.05.23 | 1. kolo | June Bjork | Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Varberg | zemlja |
June Bjork form & Nessa Pratt form
June Bjork - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Klara Vaja | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Tamara Sramkova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gajete Diaz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 1-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 3-6, 1-5, - June Bjork - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Stella Remander | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Romane Longueville | 7-64, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Pola Batkiewicz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-72, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Shachf Lieberman | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Du Pasquier Jensen | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Esther Bataille | 6-0, 1-0, Esther Bataille - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Antonina Czajka | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Nessa Pratt - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ava-Monet Sycamore | 0-6, 6-4, 1-10 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Lopez Gomez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Garcia Acebal | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Lincer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
06.11.23 kval. | vs. Jordan Fenton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lexie Weir | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monzon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 kval. | vs. Marissa Minetti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. June Bjork | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Natalia Kowalczyk | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Breanna Cerasa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.22 kval. | vs. Kristen Seabury | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Ashley Katz | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Covi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Cynthia Wanjala | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Onkoba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Roselida Asumwa | 4-6, 2-6 | detalj meča |