MEČ
18.05.19 | Polufinale | Julieta Estable | Chiara Scholl | 6-4, 6-0 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julieta Estable | Chiara Scholl | |
1. servis % | 29/43 (67%) | 31/59 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 16/31 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 9/28 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/59 (58%) | 16/43 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Julieta Estable | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julieta Estable | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julieta Estable | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julieta Estable | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julieta Estable | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Julieta Estable | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julieta Estable | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julieta Estable | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chiara Scholl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julieta Estable vs. Chiara Scholl - Međusobni mečevi
18.05.19 | Polufinale | Julieta Estable | Chiara Scholl | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Julieta Estable form & Chiara Scholl form
Julieta Estable - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Camila Romero | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Luisina Giovannini | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Veronica Miroshnichenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Cadence Brace | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča |
Chiara Scholl - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - odustajanje | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detalj meča |