MEČ
03.10.19 | 2. kolo | Julie Belgraver | Aurora Zantedeschi | 6-2, 7-5 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julie Belgraver | Aurora Zantedeschi | |
1. servis % | 40/59 (68%) | 39/70 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/40 (60%) | 22/39 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/19 (37%) | 7/31 (23%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/70 (59%) | 28/59 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Julie Belgraver | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julie Belgraver | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julie Belgraver | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Julie Belgraver | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Julie Belgraver | 0-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julie Belgraver | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julie Belgraver | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Julie Belgraver | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Julie Belgraver | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julie Belgraver vs. Aurora Zantedeschi - Međusobni mečevi
03.10.19 | 2. kolo | Julie Belgraver | Aurora Zantedeschi | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Julie Belgraver form & Aurora Zantedeschi form
Julie Belgraver - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Alena Kovackova | 2-3, - Julie Belgraver - odustajanje | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
29.02.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča |
Aurora Zantedeschi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detalj meča |