MEČ
18.08.22 | 2. kolo | Julia Riera | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | W25 Mogyorod | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julia Riera | Ilay Yoruk | |
1. servis % | 30/59 (51%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 7/21 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/29 (48%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/40 (68%) | 25/59 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Julia Riera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Riera | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Riera | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Riera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Riera | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Riera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Riera | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julia Riera vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
18.08.22 | 2. kolo | Julia Riera | Ilay Yoruk | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Mogyorod | zemlja |
Julia Riera form & Ilay Yoruk form
Julia Riera - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Anna Bondar | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Sabrina Balderrama | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 7-67, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 3-6, 7-5, 1-0, Ann Li - odustajanje | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Stacey Fung | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
04.01.24 3. kolo | vs. Linda Noskova | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Mai Hontama | 6-73, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.24 Polufinale | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Claudia Gasparovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča |