INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Julia Payola vs. Dasha Ivanova - Međusobni mečevi
27.09.20 | 1. kolo kval. | Julia Payola | Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Porto | tvrda |
Julia Payola form & Dasha Ivanova form
Julia Payola - Posljednji mečevi
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cherbourg - dvorana | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.20 kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Dasha Ivanova - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detalj meča |