MEČ
12.05.22 | 2. kolo | Julia Konishi Camargo Silva | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | W15 Sao | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julia Konishi Camargo Silva | Juliette Mazzoni | |
1. servis % | 26/34 (76%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/26 (77%) | 14/29 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/52 (62%) | 8/34 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Konishi Camargo Silva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
4-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
07.06.00, 23 Godina
07.06.00, 23 Godina
Julia Konishi Camargo Silva vs. Juliette Mazzoni - Međusobni mečevi
12.05.22 | 2. kolo | Julia Konishi Camargo Silva | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Sao | zemlja |
Julia Konishi Camargo Silva form & Juliette Mazzoni form
Julia Konishi Camargo Silva - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Verena Meliss | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Katja Markus | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 2-6, 6-2, 4-1, Romina Ccuno - odustajanje | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Camila Rodero | 6-1, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Luise Reisel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Juliette Mazzoni - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Montemor - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.23 kval. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
21.11.22 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | detalj meča |