MEČ
12.07.21 | 1. kolo kval. | Julia Klimovicz | Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Brazil
10.07.03, 20 Godina
10.07.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
04.08.01, 22 Godina
04.08.01, 22 Godina
Julia Klimovicz vs. Marne Dercksen - Međusobni mečevi
12.07.21 | 1. kolo kval. | Julia Klimovicz | Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Julia Klimovicz form & Marne Dercksen form
Julia Klimovicz - Posljednji mečevi
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Florianopolis - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Blumenau - zemlja | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Belen Roldan Santander | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.21 1. kolo | vs. Thamna Jazmin Diaz Alvarenga | 7-67, 7-60 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aparecida - zemlja | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Isabelle Turra Karam | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Rio - zemlja | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Piracicaba - zemlja | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Tara Malik | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Paris Corley | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 6-3, 6-74, 13-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 3-6, 7-62, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luiza Rodrigues Daud | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
03.12.19 kval. | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 7-65, 5-7, 10-8 | detalj meča |
Marne Dercksen - Posljednji mečevi
W25 Bendigo - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bendigo - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
14.02.22 kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.08.21 kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detalj meča |