Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
21.12.93, 30 Godina
21.12.93, 30 Godina
Julia Kimmelmann vs. Miranda Poile - Međusobni mečevi
30.09.18 | 1. kolo kval. | Julia Kimmelmann | Miranda Poile | 6-1, 7-5 | detalj meča | Brisbane | tvrda |
Julia Kimmelmann form & Miranda Poile form
Julia Kimmelmann - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.21 Finale | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.21 Polufinale | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.21 Četvrtfinale | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
11.11.21 2. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
21.07.21 2. kolo | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Jessie Aney | - | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.21 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.05.21 Četvrtfinale | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
20.05.21 2. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.05.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
04.05.21 kval. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Miranda Poile - Posljednji mečevi
W25 Cairns - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
28.02.23 kval. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - odustajanje | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.02.19 1. kolo kval. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detalj meča |