MEČ
10.07.18 | 1. kolo | Joleta Budiman | Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | Solo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Joleta Budiman | Zhibek Kulambayeva | |
1. servis % | 42/82 (51%) | 66/111 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/42 (71%) | 40/66 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/40 (40%) | 21/45 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/17 (29%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/111 (45%) | 36/82 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/193 (50%) | 97/193 (50%) |
Dvostruke pogreške | 13 | 4 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Joleta Budiman | 0-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Joleta Budiman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Joleta Budiman | 1-2 | |
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joleta Budiman | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Joleta Budiman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joleta Budiman | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 30-40 | ||
Joleta Budiman | 3-2 | |
Joleta Budiman | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joleta Budiman | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Joleta Budiman | 5-4 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
Joleta Budiman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Joleta Budiman | 0-1 | |
Joleta Budiman | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joleta Budiman | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Joleta Budiman | 2-3 | |
Joleta Budiman | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Indonesia
18.01.00, 24 Godina
18.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Joleta Budiman vs. Zhibek Kulambayeva - Međusobni mečevi
10.07.18 | 1. kolo | Joleta Budiman | Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Solo | tvrda |
Joleta Budiman form & Zhibek Kulambayeva form
Joleta Budiman - Posljednji mečevi
W15 Jakarta - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Fitriani Sabatini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Fitriani Sabatini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Singapore - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Montez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Singapore - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Beatrice Gumulya | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Wena Tsan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Arrum Damarsari | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.15 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.15 kval. | vs. Evita Febri Habsari | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Kanika Vaidya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Tarakan - dvorana | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.05.15 kval. | vs. Angeline Devi Devanthiran | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča |