MEČ
08.02.21 | 1. kolo kval. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-0 | W25 Potchefstroom | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Joanne Zuger | Marne Dercksen | |
1. servis % | 12/33 (36%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 10/12 (83%) | 7/19 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/21 (71%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/37 (70%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/70 (73%) | 19/70 (27%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 9 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Marne Dercksen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
04.08.01, 22 Godina
04.08.01, 22 Godina
Joanne Zuger vs. Marne Dercksen - Međusobni mečevi
15.02.21 | 1. kolo kval. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Potchefstroom | tvrda |
08.02.21 | 1. kolo kval. | Joanne Zuger | Marne Dercksen | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Potchefstroom | tvrda |
Joanne Zuger form & Marne Dercksen form
Joanne Zuger - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča |
Marne Dercksen - Posljednji mečevi
W25 Bendigo - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bendigo - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
14.02.22 kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.08.21 kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | detalj meča |