MEČ
15.07.21 | 3. kolo | Joanne Zuger | Lina Gjorcheska | 7-5, 6-4 | W25 Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Joanne Zuger | Lina Gjorcheska | |
1. servis % | 43/67 (64%) | 48/73 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/43 (51%) | 28/48 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 4/25 (16%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/73 (56%) | 33/67 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 12 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Joanne Zuger | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Joanne Zuger vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
15.07.21 | 3. kolo | Joanne Zuger | Lina Gjorcheska | 7-5, 6-4 | detalj meča | W25 Telavi | zemlja |
Joanne Zuger form & Lina Gjorcheska form
Joanne Zuger - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča |