MEČ
09.03.20 | kval. | Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | W25 Potchefstroom | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | |
1. servis % | 36/57 (63%) | 19/43 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/36 (67%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/43 (56%) | 22/57 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Joanne Zuger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0 | ||
Joanne Zuger | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joanne Zuger | 1-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Adesuwa Osabuohien | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
24.10.94, 29 Godina
24.10.94, 29 Godina
Joanne Zuger vs. Adesuwa Osabuohien - Međusobni mečevi
09.03.20 | kval. | Joanne Zuger | Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Potchefstroom | tvrda |
Joanne Zuger form & Adesuwa Osabuohien form
Joanne Zuger - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
02.04.23 kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.23 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.01.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - odustajanje | detalj meča |
Adesuwa Osabuohien - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 2-6, - Adesuwa Osabuohien - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolyn Ansari | 6-75, 6-76 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.12.23 kval. | vs. Isabella Wong | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Fernandez Figueras | 6-2, 2-6, 14-12 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 3-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Desvignes | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-1, 6-1 | detalj meča |