MEČ
22.06.22 | 1. kolo | Jia-Jing Lu | Ayla Aksu | 6-0, 6-0 | W25 Cantanhede | tepih |
STATISTIKE MEČA
Jia-Jing Lu | Ayla Aksu | |
1. servis % | 24/33 (73%) | 32/45 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/24 (88%) | 11/32 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 5/13 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/45 (64%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ayla Aksu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jia-Jing Lu vs. Ayla Aksu - Međusobni mečevi
22.06.22 | 1. kolo | Jia-Jing Lu | Ayla Aksu | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Cantanhede | tepih |
Jia-Jing Lu form & Ayla Aksu form
Jia-Jing Lu - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
01.12.23 Polufinale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
20.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča |
Ayla Aksu - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča |