MEČ
09.05.22 | 2. kolo kval. | Jessie Aney | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | W25 Osijek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jessie Aney | Aneta Kulhankova | |
1. servis % | 21/30 (70%) | 21/32 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 3/21 (14%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/9 (67%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/32 (78%) | 6/30 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 49/62 (79%) | 13/62 (21%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jessie Aney | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessie Aney | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessie Aney | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jessie Aney | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jessie Aney | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessie Aney | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Aneta Kulhankova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Jessie Aney vs. Aneta Kulhankova - Međusobni mečevi
09.05.22 | 2. kolo kval. | Jessie Aney | Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Osijek | zemlja |
Jessie Aney form & Aneta Kulhankova form
Jessie Aney - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.23 kval. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Aneta Kulhankova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pauline Grail | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rania Music | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W25 St. - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 3-6, 0-4, - Aneta Kulhankova - odustajanje | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
24.06.18 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
06.05.18 kval. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Ida Hasselbalch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Fabbri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Sarlota Sofie Sirotkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Daria Walczak | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Adela Wasserbauerova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Joanna Skrzypczynska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Poelten - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 3-6, 1-6 | detalj meča |