MEČ
21.07.22 | 2. kolo | Jessica Bouzas Maneiro | Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | W25 Darmstadt | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jessica Bouzas Maneiro | Arina Gabriela Vasilescu | |
1. servis % | 34/49 (69%) | 15/29 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 3/15 (20%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 4/14 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/29 (76%) | 15/49 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/78 (72%) | 22/78 (28%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Arina Gabriela Vasilescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jessica Bouzas Maneiro vs. Arina Gabriela Vasilescu - Međusobni mečevi
21.07.22 | 2. kolo | Jessica Bouzas Maneiro | Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | W25 Darmstadt | zemlja |
Jessica Bouzas Maneiro form & Arina Gabriela Vasilescu form
Jessica Bouzas Maneiro - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 Finale | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | detalj meča | |
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
04.02.24 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 4-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Celine Naef | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sara Errani | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-61, 4-6, 7-65 | detalj meča |
Arina Gabriela Vasilescu - Posljednji mečevi
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detalj meča |