MEČ
19.10.20 | 1. kolo kval. | Jasmine Conway | Maria Krupenina | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.03.01, 23 Godina
03.03.01, 23 Godina
Jasmine Conway vs. Maria Krupenina - Međusobni mečevi
19.10.20 | 1. kolo kval. | Jasmine Conway | Maria Krupenina | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Jasmine Conway form & Maria Krupenina form
Jasmine Conway - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Viola Turini | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Sofia Johnson | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Bakhaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Given Roach | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 5-7, 7-62, 13-15 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 3-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 6-1, 3-0, Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pozarenko | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-63, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Ireni Lucia | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Polina Iatcenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Failla | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča |
Maria Krupenina - Posljednji mečevi
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
24.08.21 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - odustajanje | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detalj meča |