MEČ
23.12.21 | 2. kolo | Jasmijn Gimbrere | Vladlena Bokova | 6-1, 6-0 | W15 Giza | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jasmijn Gimbrere | Vladlena Bokova | |
1. servis % | 23/33 (70%) | 36/54 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/23 (78%) | 16/36 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 3/18 (17%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/54 (65%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/87 (69%) | 27/87 (31%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jasmijn Gimbrere | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jasmijn Gimbrere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Vladlena Bokova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jasmijn Gimbrere vs. Vladlena Bokova - Međusobni mečevi
23.12.21 | 2. kolo | Jasmijn Gimbrere | Vladlena Bokova | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Giza | tvrda |
Jasmijn Gimbrere form & Vladlena Bokova form
Jasmijn Gimbrere - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Vladlena Bokova - Posljednji mečevi
W25 Bastad - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Mariam Atia | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
14.05.22 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Oceane Babel | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
26.04.22 kval. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Habiba Elgerby | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.22 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.01.22 kval. | vs. Maria Charl | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.22 2. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-2, 6-73, 10-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.01.22 1. kolo | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.01.22 kval. | vs. Kenzy Moustafa | 6-1, 6-2 | detalj meča |