MEČ
18.10.21 | 2. kolo kval. | Jasmijn Gimbrere | Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jasmijn Gimbrere vs. Anastasia Abbagnato - Međusobni mečevi
28.11.23 | 1. kolo | Anastasia Abbagnato | Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Selva | dvorana |
18.10.21 | 2. kolo kval. | Jasmijn Gimbrere | Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Jasmijn Gimbrere form & Anastasia Abbagnato form
Jasmijn Gimbrere - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Anastasia Abbagnato - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Alana Smith | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
06.11.23 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 2-4, - Anastasia Abbagnato - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
28.10.23 Finale | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Polufinale | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Arina Arifullina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ida Johansson | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 7-66, 6-4 | detalj meča |