Romania
05.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Turkey
15.07.96, 27 Godina
Romania
06.11.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Turkey
08.07.99, 24 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse vs. Ayla Aksu/Ipek Oz - Međusobni mečevi
27.10.20 | 1. kolo | Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse | Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-74, 6-3, 10-5 | detalj meča | W25 Istanbul | dvorana |
Jaqueline Cristian form & Ayla Aksu form
Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana |
10.10.22 1. kolo | vs. Harriet Dart/Monica Niculescu | 4-6, 7-5, 5-10 | | detalj meča |
W100+H Dubai - tvrda |
08.12.20 1. kolo | vs. Arantxa Rus/Rosalie Van Der Hoek | 3-6, 6-3, 4-10 | | detalj meča |
W25 Istanbul - dvorana |
30.10.20 Finale | vs. Maia Lumsden/Melis Sezer | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
29.10.20 Polufinale | vs. Valentini Grammatikopoulou/Reka-Luca Jani | 3-6, 6-3, 10-6 | | detalj meča |
28.10.20 Četvrtfinale | vs. Shalimar Talbi/Anastasia Zakharova | 5-7, 7-61, 10-7 | | detalj meča |
27.10.20 1. kolo | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 6-74, 6-3, 10-5 | | detalj meča |
Prague - zemlja |
01.09.20 1. kolo | vs. Paula Kania/Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | | detalj meča |
Fed Cup - dvorana |
08.02.20 | vs. Anna Blinkova/Anna Kalinskaya | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W60 Andrezieux - dvorana |
02.02.20 Finale | vs. Ekaterine Gorgodze/Raluca Georgiana Serban | 7-66, 6-74, 10-8 | | detalj meča |
31.01.20 Polufinale | vs. Yana Sizikova/Nina Stojanovic | 6-1, 4-6, 10-8 | | detalj meča |
30.01.20 Četvrtfinale | vs. Sarah Beth Grey/Conny Perrin | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
28.01.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
W25 Istanbul - dvorana |
21.10.19 Četvrtfinale | vs. Anna Kubareva/Zeynep Sonmez | 7-64, 4-6, 10-3 | | detalj meča |
21.10.19 Polufinale | vs. Susan Bandecchi/Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 6-10 | | detalj meča |
Karlsruhe - zemlja |
02.08.19 Polufinale | vs. Lara Arruabarrena/Renata Voracova | 4-6, 6-3, 8-10 | | detalj meča |
31.07.19 Četvrtfinale | vs. Sabine Lisicki/Bibiane Schoofs | 6-3, 6-74, 10-5 | | detalj meča |
Bucharest - zemlja |
21.07.19 Finale | vs. Viktoria Hruncakova/Kristyna Pliskova | 4-6, 6-73 | | detalj meča |
20.07.19 Polufinale | vs. Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru | 3-6, 6-3, 10-7 | | detalj meča |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Lara Arruabarrena/Andreea Mitu | 6-3, 1-6, 13-11 | | detalj meča |
17.07.19 1. kolo | vs. Elena Bogdan/Alexandra Cadantu | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
Istanbul - dvorana |
22.10.18 1. kolo | vs. Ipek Oz/Ipek Soylu | 6-3, 7-61 | | detalj meča |
22.10.18 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca/Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
22.10.18 Polufinale | vs. Ekaterina Kazionova/Polina Monova | 2-6, 6-3, 6-10 | | detalj meča |
Dobrich - zemlja |
17.09.18 Finale | vs. Cristina Dinu/Aymet Uzcategui | 6-73, 2-6 | | detalj meča |
17.09.18 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela/Despina Papamichail | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
17.09.18 Polufinale | vs. Amina Anshba/Katarzyna Piter | 6-4, 6-75, 10-2 | | detalj meča |
Bucharest - zemlja |
21.07.18 Polufinale | vs. Irina-Camelia Begu/Andreea Mitu | 4-6, 6-3, 6-10 | | detalj meča |
20.07.18 Četvrtfinale | vs. Monique Adamczak/Jessica Moore | 7-63, 3-6, 10-4 | | detalj meča |
17.07.18 1. kolo | vs. Basak Eraydin/Vera Zvonareva | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
Joue Les - dvorana |
16.10.17 1. kolo | vs. Karen Barritza/Alina Silich | 7-65, 6-1 | | detalj meča |
Ayla Aksu/Ipek Oz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja |
13.04.22 | vs. Maileen Nuudi/Katriin Saar | 2-6, 6-2, 6-2 | | detalj meča |
W25 Oldenzaal - zemlja |
17.08.21 1. kolo | vs. Emily Appleton/Isabelle Haverlag | 1-6, 6-72 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
11.02.21 Četvrtfinale | vs. Dorka Drahota Szabo/Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 3-6, 8-10 | | detalj meča |
10.02.21 1. kolo | vs. Petia Arshinkova/Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
10.12.20 Četvrtfinale | vs. Gergana Topalova/Daniela Vismane | 1-6, 4-6 | | detalj meča |
08.12.20 1. kolo | vs. Mariia Bergen/Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
W25 Istanbul - dvorana |
27.10.20 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse | 7-64, 3-6, 5-10 | | detalj meča |
Istanbul - zemlja |
08.09.20 1. kolo | vs. Anna Danilina/Yana Sizikova | 6-4, 3-6, 3-10 | | detalj meča |
Fed Cup - dvorana |
07.02.20 | vs. Maja Chwalinska/Magdalena Frech | 3-6, 4-6 | | detalj meča |
05.02.20 | vs. Dalila Jakupovic/Tamara Zidansek | 0-6, 4-6 | | detalj meča |
Antalya - zemlja |
13.02.17 1. kolo | vs. Alexandra Pisareva/Kate Zueva | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
13.02.17 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin/Karin Kennel | 3-6, 5-7 | | detalj meča |