MEČ
17.09.19 | 1. kolo | Jana Bojovic | Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | W25 Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jana Bojovic | Magdalena Stoilkovska | |
1. servis % | 25/41 (61%) | 26/47 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/25 (68%) | 13/26 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/16 (75%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/47 (53%) | 12/41 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Bojovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jana Bojovic | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Magdalena Stoilkovska | |
Jana Bojovic | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Bojovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Bojovic | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Jana Bojovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Magdalena Stoilkovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
12.04.96, 28 Godina
21674 $
12.04.96, 28 Godina
21674 $
Jana Bojovic vs. Magdalena Stoilkovska - Međusobni mečevi
17.09.19 | 1. kolo | Jana Bojovic | Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | W25 Podgorica | zemlja |
Jana Bojovic form & Magdalena Stoilkovska form
Jana Bojovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Julija Bogatin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - odustajanje | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Polufinale | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detalj meča |
Magdalena Stoilkovska - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detalj meča |