MEČ
04.05.23 | 2. kolo | Jana Bojovic | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-1 | W15 Varberg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jana Bojovic | Ilaria Sposetti | |
1. servis % | 32/49 (65%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 10/19 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/17 (71%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/37 (62%) | 16/49 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jana Bojovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Bojovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jana Bojovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Bojovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Bojovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Bojovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Bojovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ilaria Sposetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jana Bojovic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
23.09.00, 23 Godina
23.09.00, 23 Godina
Jana Bojovic vs. Ilaria Sposetti - Međusobni mečevi
04.05.23 | 2. kolo | Jana Bojovic | Ilaria Sposetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Varberg | zemlja |
Jana Bojovic form & Ilaria Sposetti form
Jana Bojovic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - odustajanje | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 Polufinale | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - odustajanje | detalj meča |
Ilaria Sposetti - Posljednji mečevi
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 kval. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detalj meča |