MEČ
08.03.20 | 1. kolo kval. | Jade Suvrijn | Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | W15+H Amiens | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jade Suvrijn | Klara Hajkova | |
1. servis % | 52/85 (61%) | 51/77 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/52 (62%) | 23/51 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/33 (36%) | 13/26 (50%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 6/15 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/77 (53%) | 41/85 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/162 (52%) | 77/162 (48%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Klara Hajkova | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Klara Hajkova | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 1-3 | |
2-3 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
5-4 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
5-6 | Klara Hajkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-15 | ||
Jade Suvrijn | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Klara Hajkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jade Suvrijn | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Jade Suvrijn | 0-0 | |
0-0 | ||
10-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
16.04.99, 25 Godina
16.04.99, 25 Godina
Jade Suvrijn vs. Klara Hajkova - Međusobni mečevi
08.03.20 | 1. kolo kval. | Jade Suvrijn | Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | W15+H Amiens | zemlja |
Jade Suvrijn form & Klara Hajkova form
Jade Suvrijn - Posljednji mečevi
W60 Montpellier - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
16.04.21 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
19.03.21 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - odustajanje | detalj meča | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.03.21 kval. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Klara Hajkova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
03.12.19 kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
27.05.19 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.01.19 kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |