MEČ
21.06.21 | 2. kolo kval. | Izabelle Persson | Aleksandra Pospelova | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sweden
25.04.03, 20 Godina
25.04.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izabelle Persson vs. Aleksandra Pospelova - Međusobni mečevi
21.06.21 | 2. kolo kval. | Izabelle Persson | Aleksandra Pospelova | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Izabelle Persson form & Aleksandra Pospelova form
Izabelle Persson - Posljednji mečevi
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
08.11.21 1. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Aleksandra Pospelova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detalj meča |