MEČ
12.08.19 | 1. kolo kval. | Iuliia Nikitina | Anastasia Petrova | 6-4, 6-0 | W15 Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.02.02, 22 Godina
12.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
05.06.02, 21 Godina
05.06.02, 21 Godina
Iuliia Nikitina vs. Anastasia Petrova - Međusobni mečevi
12.08.19 | 1. kolo kval. | Iuliia Nikitina | Anastasia Petrova | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
Iuliia Nikitina form & Anastasia Petrova form
Iuliia Nikitina - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Giza - tvrda | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Giza - tvrda | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.21 kval. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detalj meča |
Anastasia Petrova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Sonnekus-Williams | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Jovana Babic | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victoria Borodulina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
08.09.18 Polufinale | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Laura Radakovic | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Dunakeszi - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 2-6 | detalj meča |