MEČ
21.11.21 | 1. kolo kval. | Isabella Shinikova | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-2 | W100+H Dubai | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Isabella Shinikova | Mika Dagan Fruchtman | |
1. servis % | 25/41 (61%) | 35/51 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 15/35 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/16 (69%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/51 (59%) | 11/41 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Isabella Shinikova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Isabella Shinikova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Isabella Shinikova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Isabella Shinikova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mika Dagan Fruchtman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Isabella Shinikova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Isabella Shinikova vs. Mika Dagan Fruchtman - Međusobni mečevi
21.11.21 | 1. kolo kval. | Isabella Shinikova | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-2 | detalj meča | W100+H Dubai | tvrda |
Isabella Shinikova form & Mika Dagan Fruchtman form
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Mika Dagan Fruchtman - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.22 Polufinale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detalj meča |