MEČ
15.04.23 | Isabella Shinikova | Cagla Buyukakcay | 6-3, 1-6, 6-1 | Billie Jean | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Isabella Shinikova vs. Cagla Buyukakcay - Međusobni mečevi
08.02.24 | 2. kolo | Isabella Shinikova | Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | W35 Antalya | zemlja |
15.04.23 | Isabella Shinikova | Cagla Buyukakcay | 6-3, 1-6, 6-1 | detalj meča | Billie Jean | zemlja | |
14.09.15 | Četvrtfinale | Cagla Buyukakcay | Isabella Shinikova | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Dobrich | zemlja |
Isabella Shinikova form & Cagla Buyukakcay form
Isabella Shinikova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detalj meča |
Cagla Buyukakcay - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
24.09.23 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 7-64, 6-78, 5-7 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detalj meča |