USA
06.07.01, 22 Godina
06.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Finland
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Isabella Harvison vs. Aino Alkio - Međusobni mečevi
27.05.19 | 1. kolo kval. | Isabella Harvison | Aino Alkio | 6-3, 6-0 | detalj meča | W25 Santa | tvrda |
Isabella Harvison form & Aino Alkio form
Isabella Harvison - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Alexandra Iordache | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Caroline Romeo | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 7-5, 6-74, 11-9 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Ranim Rassil | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Waco - tvrda | ||||
15.11.22 kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mary Stoiana | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
22.07.21 Četvrtfinale | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.07.21 2. kolo | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Marie-Charlot Lonnemann | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 kval. | vs. Eliz Maloney | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
06.06.21 2. kolo kval. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-79, 10-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-71, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 3-6, 7-61, 11-9 | detalj meča | |
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-0, 5-7, 10-3 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Clarine Lerby | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Ana Utrilla Benito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Aino Alkio - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.08.22 kval. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detalj meča |